Posted on

Remmers HK Lasur – aukšta kokybė už gerą kainą!

Remmers HK Lasur - aukšta kokybė už gerą kainą!

Kuomet ieškomi dažai medienai – visuomet pagrindinis akcentas yra patraukli produkcijos kaina. Tačiau kas jeigu už patrauklią kainą galima įsigyti itin kokybišką produkciją? Būtent taip galima būtų apibūdinti Remmers HK Lasur dažus, kurie yra ne tik dažai, tačiau visa sistema – dažai, impregnantas ir gruntas viename! Tai turbūt pats populiariausias sprendimas ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje, o dažai internetu yra dar ir gerokai pigesni nei įprastai.

Medienos dažai Remmers | HK Lasur Grey Protect

Remmers HK Lasur pasižymi impregnantų ir gruntų savybėmis

Kaip jau minėjome, Remmers HK Lasur yra tarsi sistema trys viename ir pasižymi visomis savybėmis būdingoms ne tik dažams, tačiau ir medienos impregnantams bei gruntams. Šie dažai medienai puikiai apsaugo paviršių nuo drėgmės, saulės ar ultravioletinių spindulių žąlos. Manote tai viskas kuo ypatingi šie dažai? Tikrai ne! Norėtume paminėti ir tai, jog HK Lasur neatsilupa ir netrūkinėja, o jiems pilnai išdžiuvus – ant paviršiaus nesusidaro pelėsis ar dumbliai. Ar žinote panašiomis savybėmis pasižyminčių produktų už tokią kainą? Labai abejojame. Reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, jog šie dažai internetu yra gerokai pigesni nei parduotuvėse, todėl jeigu svarstote juos įsigyti – pirkite internetu!

Itin plačiai naudojami dažai medienai

Šie dažai medienai išsiskiria ne tik puikiomis savybėmis, tačiau ir itin plačiomis panaudojimo sritimis. Ar žinojote, jog Remmers HK Lasur idealiai tinka medienai, kuri yra lauke ar dažnai būna lauko sąlygomis? Esame įsitikinę, jog tikrai ne visi dažai, o dar ir už tokią žemą kainą, gali pasigirti puikia kokybe net ir pačiomis atšiauriausiomis oro sąlygomis. Tiesa, šie dažai medienai turi ir trūkumų. Remmers HK Lasur nėra tinkami naudoti grindų dažymui. Norit dažyti grindis, mūsų specialistai rekomenduoja rinktis alyva Remmers Pflege ol.

Remmers HK Lasur - aukšta kokybė už gerą kainą!

Dažai internetu – paprasta, taupu, greita!

Taigi, už patrauklią kainą mes Jums rekomenduojame puikiomis savybėmis pasižyminčius dažus medienai, kurie dar ir išsiskiria tikrai patrauklia kaina. Primename, kad šie dažai internetu yra dar pigesni nei, tarkime, mūsų fizinėje parduotuvėje, todėl norėdami įsigyti Remmers HK Lasur – būtinai pirkite juos internetu. Tai ne tik patogu, tačiau ir padės Jums papildomai sutaupyti pinigų, kuriuos galėsite panaudoti kitoms statybose būtinoms reikmėms.