Posted on

Pelėsio naikinimas – priimkite tik protingus sprendimus

Pelėsio naikinimas – priimkite tik protingus sprendimus

Pelėsio prevencija naudojant ekologines sanavimo plokštes

Siekiant išvengti pelėsio susidarymo, kambariai turi būti reguliariai vėdinami. Tokiu būdu reguliuojama oro drėgmė. Taip pat reikėtų pasirūpinti, kad kiekvienoje kambario vietoje būtų užtikrinta minimali sveikai aplinkai reikalinga šilumos izoliacija. Santykinė oro drėgmė neturi viršyti 70 proc., o sienų paviršiaus temperatūra turi būti ne mažesnė nei 12,6 °C. Tokį kambario klimatą galima sukurti ir palaikyti įvairiomis priemonėmis, pvz., naudojant specialias sanavimo plokštes. Didėjant poreikiui naudoti aplinkai nekenksmingas sanavimo sistemas, Remmers sukūrė inovatyvią Remmers Power Protect . Ši aplinkai nekenksminga, nuo pelėsių sauganti sanavimo sistema, atitinkanti ekologijos principus, tausojanti gamtą bei sauganti žmogaus sveikatą nuo kenksmingų pelėsių.

Pelėsio naikinimo sistema – Power Protect [eco]

Su Power Protect sistema Remmers siūlo ekonomišką, ilgalaikį, aplinkai nekenksmingą bei nuo pelėsio apsaugantį sanavimą. Dėl unikalios sanavimo plokščių sudėties visa sistema veiksmingai reguliuoja oro drėgnumą, užtikrina malonų klimatą gyvenamojoje aplinkoje ir apsaugo nuo pelėsių susidarymo.

  • Aplinkai nekenksmingas produktas
  • Garantuotas atsparumas pelėsiui
  • Apdovanota „Blue Angel“ ir „Ecolabel“ ženklais
  • Geresnė šilumos izoliacija [λ = 0,05 W / (m•K)], lyginant su kalcio silikato plokštėmis [λ = 0,069 W / (m•K)]
  • Lengvas, tačiau labai tvirtas produktas
  • Paprastas apdirbimas
  • Nedidelė gamybos apimtis (tinka ir mažiems projektams)
  • Visi sistemos produktai iš vieno gamintojo

Kaip veikia Remmers siūloma Power Protect sistema?

Remmers siūloma Power Protect sistema sujungia skirtingas higroterminių medžiagų savybes. Ji išsprendžia su drėgme susijusias problemas (tokias kaip kondensato susidarymas ir drėgmės įsiskverbimas iš išorės), padidindama drėgmės pernešimo į patalpos vidų greitį ir pagreitindama garavimą. Paviršius ilgai išlieka sausas, todėl pelėsių sporos neturi augimui būtinos terpės.Pelėsio naikinimas - priimkite tik protingus sprendimus

Priimkite protingus sprendimus – gyvenkite išmaniai

Daugelis nuo pelėsio apsaugančių sanavimo sistemų žada pašalinti pelėsio priežastis. Tačiau tai dažnai reiškia nemažus kompromisus sveikatos saugos, tinkamumo aplinkai ir tvarumo atžvilgiu. Todėl Remmers sukūrė Power Protect sistemą. Ženklinimas [eco] reiškia aukščiausią tvarumo lygį ir teigiamą ekologinę pusiausvyrą. Remmers Power Protect sistema neišskiria nei kenksmingų, nei alergines reakcijas sukeliančių medžiagų. Nuo pelėsio apsaugančių sanavimo plokščių emisijos ypač mažos, jos neleidžia susidaryti kondensatui ant sienų paviršiaus ir užtikrina efektyvų drėgmės reguliavimą name. Jas taip pat paprasta ir saugu montuoti. Natūraliam, sveikam namų klimatui ir aukštesnei gyvenimo kokybei tarp keturių sienų!

 

Domina Power Protect sistemos kaina? Kreipkitės el. paštu edvinas@dazai24.lt